DPS Penzion DchB Štefánikova DPS Rostislavova DPS Jarošov

Více aktualit »

Taneční vystoupení

V pátek 24. 11. 2023 proběhlo v prostorech Domu s pečovatelskou službou na ulici Kollárova 1243 Uherské Hradiště vystoupení Tanečního klubu ROKASO.

Taneční páry předvedly skvělé vystoupení, kterým patří velký obdiv a uznání.

Děkujeme a budeme se těšit na další.

Hudební vystoupení

V odpoledních hodinách dne 10. října 2023 proběhlo v Domě s pečovatelskou službou na ulici Kollárova 1243 vystoupení ženského pěveckého sboru HRADIŠŤANKY a tanečníků folklorního souboru CIFRA.

Krásné vystoupení plné písní a tance potěšilo každého obyvatele, kteří závěrem poděkovali bouřlivým potleskem.

Děkujeme za vystoupení a budeme se těšit na další.

Oznámení

Aktualizovaný Domovní řád pro Domy s pečovatelskou službou a Dům s chráněnými byty v Uherském Hradišti je nově na webových stránkách Senior centra UH, p.o. pod odkazem Ke stažení.

Účinnost Domovního řádu je od 9. 10. 2023.

Odpolední posezení s dětmi

Dne 21. září 2023 k nám opět zavítaly děti z Dětského domova Uherské Hradišti společně s paní vychovatelkou Zámečníkovou, aby zpříjemnily odpoledne obyvatelům Domu s pečovatelskou službou.

Odpoledne probíhalo v duchu povídání, tvoření a také hraní společenských her.

Sociální pracovnice paní Machalová poděkovala za společnou spolupráci obyvatel Domu s pečovatelskou službou a dětí z Dětského domova v soutěži „Pošlete vzkaz příběhem“, kterou vyhlásila Pojišťovna VZP.

Za tuto účast organizace Senior centrum UH dostalo od Pojišťovny VZP upomínkové předměty a knihy s příběhy.

Přání k životnímu jubileu.

Bylo nám potěšením a ctí popřát dne 21. 9. 2023 naší obyvatelce Domu s pečovatelskou službou paní Marii Mikulové k významnému životnímu jubileu.

Za celou organizaci Senior centrum UH, přejeme ještě jednou hodně zdraví, osobní pohodu, spokojenou rodinu a milé lidi kolem sebe.

Přejeme také úsměv, kterým vždy paní Mikulová všechny obdaruje a spousty vzpomínek a zkušeností, které předává ostatním.

Kytici oslavenkyni předal Mgr. Josef Botek ředitel organizace společně s kolegyněmi.

Copyright © 2023 Senior centrum UH | Vytvořil: Machi.cz